به علت نوسانات برای اطلاع از موجودی و قیمت تماس حاصل فرمایید

Elleci (الیچی)

No image set

25 سال ممکن است طولانی به نظر برسد ، اما در یک لحظه گذشته است. در 19 اکتبر 1992 ، ما این ماجراجویی هیجان انگیز و دیوانه وار ، یک سفر خارق العاده را آغاز کردیم و 25 سال چالش و دشواری مداوم داشتیم ، اما همچنین رضایت بی نظیر.

فقط در مورد 2000 فکر کنید ، زمانی که ما موفق شدیم پروژه جاه طلبانه GPS (سیستم تولید گرانیتک) را تکمیل کنیم ، یک سیستم تولید نوآورانه تولید کنیم که به محصول شاخص ما تبدیل شده است. این سیستمی است که همچنان در چشم انداز صنعتی بین المللی به عنوان نمونه ای از برتری کاملا ایتالیایی برجسته است.

چالش هایی مانند تصمیم ما در سال 2008 ، پس از کسب جایگاه قابل احترام در بازار ایتالیا ، برای شروع روند توسعه تجارت ما در سطح بین المللی به بازارهای جدید و فرهنگ های جدید ، پایان ندارد. و این با یک چالش مداوم فناوری همراه شده است تا همگام با زمان باشد و در صورت امکان ، پیش بینی تغییرات و تحولات را داشته باشد ، تا به پیشرفت فن آوری ها کمک کند و آنها را ساده تر و به طور فزاینده بهم پیوند دهد.

استراتژی های موفقیت در بازار در حال تغییر از اینجا این بود: "ایده های در حال تکامل".

این یک سفر سرگرم کننده بوده است ، زیرا یک شرکت در درجه اول توسط مردم ساخته می شود و برای ما کار تیمی همیشه یکی از عناصر برنده ما بوده است. با ورود نسل دوم به این شرکت از سال 2009 ، خانواده ما در حال تکرار و تقویت تعهد مداوم خود برای رشد این تجارت و گروهی از افراد هستند که در آن شرکت دارند.

اینها ارزشهایی هستند که در 25 سال اول ما را پایدار نگه داشته و تا 25 سال آینده با ما همراه خواهند بود.

تصور اینکه آینده چه خواهد بود و به دنبال ایجاد راه حل های جدید و بهتر بر اساس ‘Italian Origin our هستیم.

تماس با ما

 

  • تهران ، بزرگراه رسالت ، خیابان بنی هاشم ، نرسیده به میدان ، پلاک 305 ، گالری اخوان
  •  22537733- 22525361

انتقادات و پیشنهادات

“ممنونم از پشتیبانی آنلاین سایت اخوان، برامون خیلی آسان تر شده خرید آنلاین از سایت فقط اگر قیمت ها دچار نوسان نمیشدن خیلی بهتر بود”

آقای مجید مشیری

خریدار

“چه طوری از زمان بندی فروش ویژه اخوان مطلع بشیم و چرا اینقدر مدت زمان فروش ویژه کم هست؟.”

رضا پایدار

خریدار

“با تشکر از تیم قوی اخوان بنده چندین ساله که فقط از این فروشگاه تمامی خرید هام رو انجام میدم.”

مجید نوذریان

خریدار

 

Top