به علت نوسانات برای اطلاع از موجودی و قیمت تماس حاصل فرمایید

سرامیک راک

No image set

RAK Ceramics P.J.S.C یکی از بزرگترین مارک های سرامیک در جهان است. دفتر مرکزی شرکت RAK Ceramics که مقر آن در امارت راس الخیمه در امارات متحده عربی است ، سالانه 110 میلیون متر مربع کاشی ، 5 میلیون قطعه سرویس بهداشتی ، 24 میلیون قطعه ظروف چینی و 600000 قطعه شیر آب دارد. این شرکت در کل فعالیت های خود در امارات ، هند ، بنگلادش ، ایران ، اروپا ، استرالیا و سنگاپور 15000 نفر اشتغال دارد.

شرکت RAK Ceramics در زمینه کاشی و سرامیک و کاشی های سفالی و سفالی Gres ، ظروف بهداشتی ، سینک ظرفشویی آشپزخانه ، از جمله شیر آب برای دیوارها ، کف ، حمام و آشپزخانه تخصص دارد.

RAK Ceramics دارای ده کارخانه کاشی ، دو کارخانه بهداشتی و هر یک گیاه برای شیرآلات و ظروف در مقر خود در RAK و همچنین گیاهان خارج از کشور در هند ، بنگلادش و ایران است.

در ژوئن 2014 ، Samena Capital 30.6٪ از سهام این تجارت را خریداری کرد. Samena Capital یک گروه سرمایه گذاری جایگزین متمرکز در آسیا ، هند و MENA است که در سال 2008 توسط Shirish Saraf و شرکای اصلی بخشی از صنایع و مناطق تاسیس شد.

RAK Ceramics استراتژی متمرکز بر چهار بخش اصلی خود را دارد: کاشی ، ظروف حمام ، ظروف چینی و شیرآلات.

تماس با ما

 

  • تهران ، بزرگراه رسالت ، خیابان بنی هاشم ، نرسیده به میدان ، پلاک 305 ، گالری اخوان
  •  22537733- 22525361

انتقادات و پیشنهادات

“ممنونم از پشتیبانی آنلاین سایت اخوان، برامون خیلی آسان تر شده خرید آنلاین از سایت فقط اگر قیمت ها دچار نوسان نمیشدن خیلی بهتر بود”

آقای مجید مشیری

خریدار

“چه طوری از زمان بندی فروش ویژه اخوان مطلع بشیم و چرا اینقدر مدت زمان فروش ویژه کم هست؟.”

رضا پایدار

خریدار

“با تشکر از تیم قوی اخوان بنده چندین ساله که فقط از این فروشگاه تمامی خرید هام رو انجام میدم.”

مجید نوذریان

خریدار

 

Top