به علت نوسانات برای اطلاع از موجودی و قیمت تماس حاصل فرمایید

پلی تک (POLITEK)

No image set

شرکت پلی تک بانیو ( politek bany ) در سال 1998 با بیش از 30 سال سابقه با نام ( poli plast ) در استانبول ترکیه آغاز به کار و از سال 1994 تحت عنوان پلی تک و با طراحی و تکنولوزی جدید و همچنین کیفیت برتر محصولات به فعالیت خود ادامه میدهد

لیکن در این صنعت نوین، طفولیت را با جهشی بزرگ طی نمودیم و اکنون، از دیدگاه مصرف کنندگان، به عنوان یک شرکت منحصر به فرد در صنعت ساختمان به فعالیت خود ادامه می دهیم.جایگاه امروز پلی تک نشان از اعتماد و باور مصرف کنندگان به تولیدات این برند میباشد .

شرکت پلی تک بانیو توان تولید بیش از 10 تن ورق اکرلیک ( PMM ) را در روز دارا می باشد که دارای خاصیت ( uv ) و آنتی باکتریال جهت استحکام ، جلوگیری از تغییر رنگ و خش افتادگی و همچنین نفوذ پذیری در مقابل باکتری های مضر به داخل بدنه وان میباشد .

همچنین محصولات تولیدی پلی تک به کشور های اروپایی و آسیایی از جمله ؛فرانسه ، آلمان ، انگلستان ، کانادا ، بلغارستان ، یوگوسلاوی ،یونان ، لیبی ، روسیه ، ترکمنستان ،آذربایجان ، عراق و ایران صادر میگردد..

شرکت پلی تک با انتخاب نیروهای متخصص،عقد قرارداد با بهترین قطعه سازان جهان، کیفیتی همگام با تکنولوژی روز اروپا وارائه تعهدی گران بها وارزشمند، به نام گارانتی وخدمات پس از فروش،توانسته است پیشرواین صنعت درایران باشد.

اصل مشتری مداری از اولویت های شرکت کاوشکاران فیدار بوده و در این راستا مدیریت ، کارکنان و سایر دست اندرکاران این مجموعه با تمام توان وپیروی ازاصول پذیرفته شده ی مشتری مداری و استانداردهای جهانی و با افزایش کیفیت وترقی محصولات درصدد افزایش رضایت مندی مشتریان خود می باشد

تماس با ما

 

  • تهران ، بزرگراه رسالت ، خیابان بنی هاشم ، نرسیده به میدان ، پلاک 305 ، گالری اخوان
  •  22537733- 22525361

انتقادات و پیشنهادات

“ممنونم از پشتیبانی آنلاین سایت اخوان، برامون خیلی آسان تر شده خرید آنلاین از سایت فقط اگر قیمت ها دچار نوسان نمیشدن خیلی بهتر بود”

آقای مجید مشیری

خریدار

“چه طوری از زمان بندی فروش ویژه اخوان مطلع بشیم و چرا اینقدر مدت زمان فروش ویژه کم هست؟.”

رضا پایدار

خریدار

“با تشکر از تیم قوی اخوان بنده چندین ساله که فقط از این فروشگاه تمامی خرید هام رو انجام میدم.”

مجید نوذریان

خریدار

 

Top