شیر توالت یورو اکو گروهه
سبد خرید

0 محصول 0 ریال

توالت یورو اکو گروهه

مرورگرها: 233
3,940,000 ریال
تعداد :

شیر توالت یورو اکو گروهه

germany

گروهه دارای یک سابقه طولانی در تولید محصولات با کیفیت در بازار جهانی است. این شرکت توانسته با به دست آوردن مهارت ها و تجربه توانایی های اصلی خود را گسترش دهد. هر کسب و کار جدید در این شرکت برابر است با دانش و نوآوری جدید. در این خصوص بهترین مثال کارل نستلر است: این شرکت در سال 1873 تأسیس شده، این شرکت در سالهای اولیه شهرت خود را به عنوان سازنده ی مخلوط به دست آورد و تکنولوژی جدید ترموستات (دستگاه تنظیم حرارت) را با بهینه سازی پیشرفته توسعه داد. این شرکت از سال 1956 بخشی از گروهه بوده و تا به امروز ترموستات هنوز بخش مهمی از نمونه محصول گروهه باقی مانده است.تاثیر آنها در بخش اصلی شرکت گروهه محسوس میباشد

LOG

همه چیز در گروهه با اطمینان و با کیفیت استثنایی همراه است. مردم گروهه را به خاطر نوآوری ها و طراحی برجسته به عنوان کارشناس ارشد فناوری میشناسند.

تمام اجزای محصولات این شرکت، سهولت عمل و ظاهری عالی، باید از آزمونهای سخت در صنعت عبور کرده و نمره ی بالایی را کسب کنند.. در آزمایشگاه ها، انواع شیر آلات، دوش ها و دستگاه های تنظیم کننده حرارت و تمام اجزایی که با آنها می آیند، باید شرایطی را تحمل کنند که انگار 20 سال هر روز از آنها استفاده میشود!

Untitled 3 copy

کیفیت گروهه فراتر از یک چرخه عمر طبیعی مقاله است و اگر یک محصول خاص ضایع شود، قطعات جایگزین برای حداقل 10 سال در دسترس می باشد.

چرا گروهه؟

گروهه نشان دهنده کیفیت، طراحی، پایداری و تکنولوژی است. از طرح های برنده گروهه و کیفیت بی نظیر محصولات گروهه میتوانید اطمینان حاصل کنید که هر بار که شیر گروهه را باز می کنید یا به حمام می روید، می توانید تفاوت را احساس کنید!

cosmo

کاسمو یورو اسمارت

سادگی بیش از حد!
کاسمو یورو اسمارت گروهه بیش از هر چیز از طراحی خطوط در اتصالات صحبت می کند سری کاسمو یورو اسمارت دارای شش مدل مختلف
شیراز جمله ثابت، متحرک و چشمی برای استفاده میباشد. هر کدام از این مدل ها از بالاترین توانایی محصولات GROHE برخوردار می باشند و از سهولت بهینه بهره می برند. فن آوری های اثبات شده این شرکت، از جمله GROHE SilkMove، GROHE SilkMove ES و GROHE Starightنشان دهنده تعهد این شرکت به وعده های کیفیت آن میباشد.

 

نام محصول
یورو اکو
برند
GROHE
کاربرد
شیر توالت
نمای محصول
کروم
نوع کار
روکار
گارانتی
5 سال
خدمات 5 سال
فناوری تحت لیسانس آلمان

Copyright www.maxx-marketing.net
کاشی و سرامیک           آشپزخانه    
          حمام      
   سرویس بهداشتی           شیرآلات     
هرمس گاز رومیزی وان توالت فرنگی GROHE
سینا هود جکوزی کابینت فولست KWC
اصفهان سینک اکسسری و علم دوش توالت زمینی درخشان
الوند لوازم جانبی اتاق دوش و زیر دوشی کابینت زمینی شیبه
PORCELONSA فر سونا اکسسری  طلایی