به علت نوسانات برای اطلاع از موجودی و قیمت تماس حاصل فرمایید

تاریخچه اخوان

كارخانجات صنعتی اخوان (گاز صفحه ای اخوان ،سینک ظرفشویی اخوان ،هود آشپزخانه اخوان ، فر اخوان) جم در سال 1348 با مجوز وزارت صنايع و معادن استان تهران و توسط آقای محسن اخوان جم تاسيس گرديد.

فعاليت توليدی اين گروه بزرگ با توليد قطعات پرسی در صنعت ابزار و تجهيزات مرتبط با ساختمان سازی شروع و با توجه به رشد صنعت ساختمان و نياز كشور به توليدات با كيفيت لوازم آشپزخانه (گاز صفحه ای اخوان ،سینک ظرفشویی اخوان ،هود آشپزخانه اخوان ، فر اخوان)، مجوز توليد سينک ظرفشویی از جنس استيل را اخذ نموده و با دانش و تجربه بالا اين صنعت را توسعه و بهبود بخشيد.

پرس كاری استيل فرايندی تخصصی بوده و با دانش فنی گروه اخوان (گاز صفحه ای اخوان ،سینک ظرفشویی اخوان ،هود آشپزخانه اخوان ، فر اخوان) و بهره مندی از پرس های هيدروليک تناژ بالا و مدرن ، این مجموعه را به عنوان يكی از قديمی ترين و با تجربه ترين های متخصص در امر كشش استيل مطرح می نماید وهمچنين استفاده از تكنولوژی و تجهيزات روز اروپا باعث تمايز اين مجموعه از ساير رقبا شده است.

ادامه مطلب

برنامه ريزی و توسعه گروه اخوان (گاز صفحه ای اخوان ،سینک ظرفشویی اخوان ،هود آشپزخانه اخوان ، فر اخوان) منجر به تنوع بی نظير محصولات خانگي (گاز صفحه ای اخوان ،سینک ظرفشویی اخوان ،هود آشپزخانه اخوان ، فر اخوان) شامل انواع سينک های ظرفشویی ، انواع اجاق گاز های مبله و رومیزی استيل و شيشه ای استيل و شيشه ای ، انواع فر های گازی و برقی ، انواع هودهای آشپزخانه شده است. اكنون گروه صنعتی اخوان (گاز صفحه ای اخوان ،سینک ظرفشویی اخوان ،هود آشپزخانه اخوان ، فر اخوان) با وسعتی بالغ بر 200000 متر مربع مساحت و سالنهای توليد منحصر به فرد مانند نگينی درخشان در شهرک صنعتی عباس آباد در حال كار بوده و بيش از 700 نفر نيروی كارگري و متخصص به طور مستقيم در آن اشتغال دارند.
شایان ذکر است محصولات گروه صنعتی اخوان (گاز صفحه ای اخوان ،سینک ظرفشویی اخوان ،هود آشپزخانه اخوان ، فر اخوان) در گسترده ترين شبكه فروش و با قويترين سيستم خدمات پس از فروش خدمتگذار هموطنان عزيز میباشد.

:افتخارات

مهمترين رويكرد و استراتژی در حوزه طراحی و توليد ،‌ رضايت مصرف كننده و مشتريان محترم بوده و خواهد بود که با استفاده از به روزترين تكنولوژي ، مدرنترين ماشين آلات ، خطوط توليد پيشرفته و نیروهای متخصص انسانی توانسته اند به این هدف دست پیدا کنند.
شرکت اخوان جم (گاز صفحه ای اخوان ،سینک ظرفشویی اخوان ،هود آشپزخانه اخوان ، فر اخوان) در طی نیم قرن فعالیت خود در صنعت آشپزخانه (گاز صفحه ای اخوان ،سینک ظرفشویی اخوان ،هود آشپزخانه اخوان ، فر اخوان) ، همواره توانسته است گواهینامه های معتبر داخلی و بین المللی را هم کسب نماید.

 

 

تماس با ما

  • تهران ، بزرگراه رسالت ، خیابان بنی هاشم ، نرسیده به میدان ، پلاک 305 ، گالری اخوان
  •  021 22537733- 22525361
Top