به علت نوسانات برای اطلاع از موجودی و قیمت تماس حاصل فرمایید

تاریخچه کن

کن (گاز صفحه ای کن ،هود آشپزخانه کن ،سینک ظرفشویی کن ،فر کن) نامی است فراتر از یک تولید کننده کالای خانگی.

نامی است که از کیفیت ها فراتر رفته و کانون توجه خود را در ارزش ها قرار داده است .کن (گاز صفحه ای کن ،هود آشپزخانه کن ،سینک ظرفشویی کن ،فر کن) نمادی است از مدیریت موفق که توانسته است با استفاده از زیرساخت های تولید و با استفاده از فن آوری روز دنیا و بکارگیری سیستم های نوین مدیریتی، از تولید خانگی به یک شرکت جهانی تبدیل شود.هود کن در سال ۱۳۶۲ با هدف تامین نیازهای آشپزخانه ایرانی، برای اولین بار در ایران محصول جدیدی را که متناسب با سلایق ایرانی بود تولید نمود که از این محصول با نام هود (هود آشپزخانه) یاد شده است به همین علت، در ایران هود آشپزخانه همواره با نام هودکن شناخته شده و نام کن (گاز صفحه ای کن ،هود آشپزخانه کن ،سینک ظرفشویی کن ،فر کن) را همیشه با خود یدک می کشد.

ادامه مطلب

استقبال و حمایت خوب هموطنان عزیز از محصولات با کیفیت محصولات کن (گاز صفحه ای کن ،هود آشپزخانه کن ،سینک ظرفشویی کن ،فر کن)، مدیران و متخصصین متعهد و با دانش این مجموعه را ترغیب نموده است تا ضمن افزایش ظرفیت محصولات برای نیازهای داخلی،در اندیشه نفوذ در بازار جهانی و جهانی شدن گام های لازم را برداشته و در بازارهای خارجی همچون کشورهای عراق، افغانستان، ترکیه و آفریقا حضور یافته و محصولات خود را به این کشورها صادر نماید. هود کن در جهت حضور در سطح بازار جهانی از جمله بازار اروپا و دستیابی به بالاترین استانداردهای جهانی، با ایجاد زیرساخت های لازم و با استفاده از فن آوری و فرایندهای نوین ساخت و مونتاژ ، استفاده از جدیدترین سیستمهای مدیریتی و تقویت واحد تحقیق توسعه و تیم مهندسی و نیز بهره گیری از بهترین متخصصان مجرب و متعهد کشور، بر روند رو به رشد خود افزوده است. با توجه به رشد فزاینده تقاضای مردم عزیز کشورمان و زحمات و تلاش های بی وقفه همکاران، درسال ۱۳۸۰ هود کن تنوع محصولات خود را افزایش داده و علاوه بر تولید هود آشپزخانه (هود آشپزخانه کن) ، تولید مدرنترین و با کیفیت ترین اجاق گازهای توکار (گاز صفحه ای کن) در ایران را آغاز نمود.

در سال ۱۳۸۷ این شرکت با نام گروه لوازم خانگی کن (گاز صفحه ای کن ،هود آشپزخانه کن ،سینک ظرفشویی کن ،فر کن) ثبت گردید که در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ متر مربع در حال فعالیت می باشد. گروه لوازم خانگی کن (گاز صفحه ای کن ،هود آشپزخانه کن ،سینک ظرفشویی کن ،فر کن)، در راستای تامین آرامش، آسایش و ایمنی هم میهنان عزیز و همچنین سایر کشورهای جهان، تامین تمامی تجهیزات آشپزخانه را برای داخل و خارج از کشور هدف گذاری کرده است که به همین منظور، تامین سینک های استیل (سینک ظرفشویی کن) با بالاترین کیفیت و با گارانتی ۵ ساله برنامه ریزی گردیده و اطمینان خاطر و رضایت کامل مشتریان را به خود جلب کرده است. در حال حاضر گروه لوازم خانگی کن (گاز صفحه ای کن ،هود آشپزخانه کن ،سینک ظرفشویی کن ،فر کن) با ظرفیت تولید سالانه ۷۵۰۰۰۰ دستگاه هود، اجاق گاز و سینک جزء خوش نام ترین صنایع کشورمان به شمار می رود. در سال ۱۳۹۱ برند جدید کن تراست توسط هولدینگ کن (صنعت آذین) به ثبت رسیده و برای تامین نیاز بانوی مشکل پسند و شیک پسند ایرانی گام بسیار مهمی را برداشته و با ایجاد نو آوری در محصولات آشپزخانه (گاز صفحه ای کن ،هود آشپزخانه کن ،سینک ظرفشویی کن ،فر کن) اقدام به تامین محصولاتی مدرن و متفاوت در تجهیزات آشپزخانه (گاز صفحه ای کن ،هود آشپزخانه کن ،سینک ظرفشویی کن ،فر کن) نموده است. 

خطی مشی های شرکت کن:

شرکت لوازم خانگی کن (گاز صفحه ای کن ،هود آشپزخانه کن ،سینک ظرفشویی کن ،فر کن) یکی از تولید کننده های فعال در صنعت لوازم خانگی کشور می باشد که از سال 1363 تاکنون سهم قابل توجهی از بازار کشور را برای محصولات هود (هود آشپزخانهاجاق گاز (گاز صفحه ای کنسینک (سینک ظرفشویی کن) و فر (فر کن) پوشش داده و با بکارگیری دانش فنی روز و نیروهای متخصص و مجرب و با تعامل با کشورهای اروپایی پیشرو در این صنعت و حوزه تکنولوژی و تأمین قطعات اساسی و حساس، گام بلندی در پیشرفت در این زمینه برداشته است. این شرکت با تعهد به نظامنامه کیفیت براساس استانداردهایISO9001:2008،ISO14001:2004وOHSAS18001:2007رئوس خط مشی کیفیت سیستم مدیریت یکپارچه (IMS)خود را به شرح زیر اعلام می نماید :

»نهادینه کردن فرهنگ مشتری مداری و جلب و افزایش رضایت مشتریان از طریق درک نیازها و انتظارات ایشان

»نهادینه کردن اصل کیفیت گرایی و رعایت استانداردهای ملی و بین المللی

»ارتقاء سطح کیفی وانگیزه ای نیروی انسانی از طریق آموزش های کاربردی برنامه ریزی شده و کسب مهارتهای عملی و جلب مشارکت آنان

»افزایش بهره وری و بهبود مستمر فرایندهای سازمان و انطباق با استانداردهای معتبر بین المللی در جهت ارتقای سطح کیفیت و رضایتمندی ذینفعان از طریق ایجاد زیرساخت های مناسب و مقتضی واجرای فنون کنترل مواد، تجهیزات، محصول و استفاده از فن آوری روز

»رعایت قوانین و مقررات زیست محیطی و تعهد به حفظ مسائل زیست محیطی و کاهش و پیشگیری آلودگی های محیط زیست

»رعایت قوانین و مقررات ایمنی، بهداشت حرفه ای و تعهد به کاهش و پیشگیری خطرات شغلی، بیماری و حفظ و بهبود مستمر سلامت و ایمنی نیروی انسانی از آنجایی که اهداف کیفیتی فوق تنها با
آگاهی، همدلی، همکاری و مسئولیت پذیری همه همکاران در تمامی سطوح سازمانی امکان پذیر است، بنابراین از کلیه همکاران گرامی انتظار دارد تا با بهره گیری از آموزش ها، رعایت قوانین و مقررات و اجرای مستندات مدون شده، شرکت لوازم خانگی کن (گاز صفحه ای کن ،هود آشپزخانه کن ،سینک ظرفشویی کن ،فر کن) را در تحقق این امر مهم یاری نمایند.

مدیریت خود را متعهد میداند که سطح عملکردهای کیفیتی شرکت را با استقرار سیستمهای مدیریت یکپارچه(IMS)بصورت مداوم بهبود داده و اثربخشی و بهبود مستمر آن را در فواصل زمانی معین، ارزیابی نماید.

افتخارات:

 1. انتخاب به عنوان یکصد برند برتر چشنواره قهرمانان صنعت
 2. چهره ماندگار کیفیت ایران
 3. محبوب ترین برند به انتخاب مصرف کنندگان در صنعت لوازم خانگی آشپزخانه (گاز صفحه ای کن ،هود آشپزخانه کن ،سینک ظرفشویی کن ،فر کن)
 4. برنده جایزه بزرگترین مسابقه طراحی صنعتی دنیا از کشور ایتالیا
 5. اعطای نشان زرین تضمین کیفیت و مرغوبیت محصول در صنایع وابسته به ساختمان
 6. برنده مسابقات ملی طراحی صنعتی منتخب آیدیران در 2 گروه اجاق گاز (گاز صفحه ای کن) و هود (هود آشپزخانه)
 7. نشان ویژه مدیریت برتر در تولید تجهیزات آشپزخانه (گاز صفحه ای کن ،هود آشپزخانه کن ،سینک ظرفشویی کن ،فر کن)
 8. لوح سپاس اجلدس مشترک توسعه کیفیت ساختمان
 9. استاندارد بین المللی fcc_kitchen appliances در تجهیزات آشپزخانه (گاز صفحه ای کن ،هود آشپزخانه کن ،سینک ظرفشویی کن ،فر کن) و صنایع وابسته از سوی اتحادیه اروپا

 

 

تماس با ما

 • تهران ، بزرگراه رسالت ، خیابان بنی هاشم ، نرسیده به میدان ، پلاک 305 ، گالری اخوان
 •  021 22537733- 22525361
Top