به علت نوسانات برای اطلاع از موجودی و قیمت تماس حاصل فرمایید

تاریخچه هانس گروهه

 

هانس گروهه_Hansgrohe

شرکت هانس گروهه (شیرآلات هانس گروهه) تولید کننده شیر آلات بهداشتی (شیرآلات سرویس هانس گروهه) از گذشته تا کنون به علت داشتن محصولات ساخت آلمان عملکردی موفقیت آمیز داشته است.
در حال حاضر %۸۰ محصولات هانس گروهه که در شش واحد صنعتی کشور آلمان تولید می گردد به ۱۳۰ کشور در قاره های مختلف جهان صادر می شود و همچنین بیش از ۸۰% از بازار فروش محصولات هانس گروهه در خارج از کشور آلمان می باشد.

ادامه مطلب

اکنون این سئوال مطرح می گردد: که چرا یک شرکت آلمانی با داشتن چنین پایه و اساس گسترده بین المللی همچنان محصولات خود را در کشور آلمان تولید می نماید؟
در حالی که به نظر میرسد داشتن شعبات تولیدی در سراسر جهان بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.
علت امر این است که شرکت هانس گروهه (شیرآلات توکار هانس گروهه) همواره تضمین کیفیت محصولات خود را بر اساس مدیریت کیفیت موثر پایه گذاری نموده است.
لازم به ذکر است متخصیین این شرکت در طی ۱۱۰ سال گذشته تا کنون فقط از موادی با کیفیت بالا به منظور تضمین تولید مستمر,انجام تحقیقات کاربردی و تفکر نوآورانه مشتمل در مسیر آینده گرایی به کار برده اند.
بدیهی است شرکت هانس گروهه همه موارد عنوان شده را در غالب اصل اساسی تعهد به حفظ سلامت ,ایمنی و رفاه مشتریان و کارکنان تود به کار گرفته است.

کیفیت و طراحی محصولات مارک هانس گروهه (شیرآلات چشمی هانس گروهه) به گونه ای است که به سرعت در نظر بیننده آشکار میگردد , اگرچه ارزشهای درونی کالا از جمله مواردی است که شاید در نگاه اول پدیدار نباشد, اما با یک مقایسه اجمالی بین محصولات ارزان قیمتی که مانند سیل روانه بازار محصولات بهداشتی می گردند, در مواجهه با محصولات هانس گروهه با عملکرد بهبود یافته در زمینه فن آوری نوآورانه برتری این کالا به سرعت به اثبات می رسد.

:ویژگی های محصولات هانس گروهه

 1. محصولات و روشهای تولید اازگار با محیط زیست
 2. ترکیب کردن تکنولوژی پیشرفته با داتااز ، به صورت کاملا هماهنگ
 3. محصول با کیفیّت و قابلیّت عالی
 4. طرّاحی فوق العاده
 5. محصولات با دوام
 6. متخصّصین واجد شرایط
 7. ابتکار و نبوغ و مهارتهای مهندای
 8. بهره وری در تولید و اازماندهی دقیق و پویا
 9. تدمات مشتری مدار
 10. قابلیّت اطمینان

 

 

 

تماس با ما

 • تهران ، بزرگراه رسالت ، خیابان بنی هاشم ، نرسیده به میدان ، پلاک 305 ، گالری اخوان
 •  021 22537733- 22525361
Top