به علت نوسانات برای اطلاع از موجودی و قیمت تماس حاصل فرمایید

تاریخچه KWC

اهمیت مصرف آب در کشور همواره یک وظیفه ملی و دغدغه های نهادهای دولتی و خصوصی بوده است . مصرف سرانه بالای کشور در مقایسه با مصرف اروپا هشدار دهنده می باشد . بحران الگوی مصرف آب ضرورت احداث کارخانه ای مجهز و با استاندارد های بالا قادر به تولید شیرهای (شیرآلات kwc) کم مصرف با کیفیت و طراحی چشمگیر که استاندارد ملی را داشته باشد ایجاد کرد.

لذا شرکت شیرهای (شیرآلات kwc) ساختمانی وصنعتی ایران تحت لیسانس شرکت KWC (شیرآلات کی دبلیو سی) سوئیس این مهم را به انجام رسانده و کارخانه را که مجهز به ریخته گری ماشینکاری ، پولیش ، آبکاری و قالب سازی می باشد با انتقال تکنولوژی از KWC (شیرآلات رنگی kwc) و تحت لیسانس آن برند ، در سال 1363 در شهر صنعتی کاوه تاسیس و در سال 1380 به بهره برداری رسیدو محصولات (شیرآلات kwc) خود را به بازار ایران و بین المللی عرضه می نماید این امر باعث ارتقاء استاندارد ملی شیرهای (شیرآلات kwc) ساختمانی و همچنین ارتقاء فرهنگ مصرف آب در کشور گردیده است .

ادامه مطلب

امروزه KWC ایران به یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان شیرآلات (شیرآلات kwc) تحت لیسانس KWC سوئیس تبدیل شده است .
شرکت کی دبلیوسی در حال حاضر تولید کننده شیرآلات (شیرآلات kwc) ساختمانی ، شیرآلات بهداشتی (شیرآلات kwcشیرآلات چشمی (شیرآلات چشمی kwcشیرآلات توکار (شیرآلات وکار kwcشیرآلات رنگی (شیرآلات رنگی kwc) میباشد.
هر یک از شیرالات KWC نشات گرفته از طراحی و خط فلزی خاص خود می باشد و قادر است فضای آشپزخانه (شیرآلات kwc)، حمام و دستشوئی (شیرآلات kwc) را به نحو چشمگیری زیبا سازد . محصولات KWC (شیرآلات kwc) علاوه بر طراحی به روز و مدرن ، دارای کیفیت بالا و تکنولوژی به روز می باشد که از خلاقیت و نوآوری طراحان و مهندسین حرفه ای نشات گرفته شده است .

افتخارات:

 1. نخستین همایش حلقه های کنترل کیفیت و خلاقیت و نو آوری
 2. کسب رتبه دهم در سومین جشنواره ده شرکت برتر صنعت ساختمان ایران
 3. غرفه برتر هفتمین نمایشگاه فن آوری های نوین صرفه جویی در مصرف آب
 4. برگزیده در دومین دوره انتخاب مدیر موفق
 5. گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن
 6. واحد صنعتی نمونه سال 92
 7. اجلاس روسای آیتک ششمین اجلاس مدیران و روسای شرکت های بزرگ تولیدی و خدماتی نمونه سراسرکشور. برگزیده اجلاس آیتک
 8. برگزیده دریافت نشان کیفیت برتر در صنعت ساختمان
 9. تقدیر نامه از طرف اتاق بازرگانی ،صنایع ،معادن و کشاورزی ایران
 10. لوح تقدیر به مناسبت گرامیداشت روز صنعت و معدن دهم تیرماه 1392

تماس با ما

 • تهران ، بزرگراه رسالت ، خیابان بنی هاشم ، نرسیده به میدان ، پلاک 305 ، گالری اخوان
 •  021 22537733- 22525361
Top